Nowości

O firmie

Firma pod nazwą Auto-Perfekt Kluska Artur istnieje na rynku od roku 2011 r. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie świadczeniem usług w zakresie napraw samochodów osobowych w zakresie blacharstwa samochodowego. 

W roku 2015 nasza firma rozszerzyła swoją działalność o handel detaliczny odzieży, obuwia i akcesoriów dla dzieci i niemowląt przyjmując nazwę Kids-Trendy. 

Powstał, w owym czasie, sklep stacjonarny Bajkowe Trendy, który oferuje swym klientom, szeroki asortyment dla dzieci i niemowląt z bohaterami bajek Disney-a, Marvel-a, Star Wars-a, Nickelodeon-a. Nasza firma posiada szerokie doświadczenie w zakresie doboru odpowiednich i najbardziej praktycznych produktów dla dzieci. Zwracamy uwagę na to, by sprzedawane przez nas produkty, spełniały zarówno oczekiwania rodziców, jak też dawały radość dzieciom. Dlatego większość naszego asortymentu stanowią produkty bajkowe na oryginalnych licencjach. Uwielbiany przez dzieci Disney zawsze cieszy się ogromna popularnością i stanowi jakość samą w sobie. 

Sklep internetowy www.kids-trendy.pl tworzony jest przez wspaniałe kobiety, które są zarówno mamami jak też kobietami z aspiracjami zawodowymi. Cały nasz zespół dąży do perfekcji i nieustanego rozwoju. Jakość naszej obsługi można zweryfikować poprzez serwis allegro, użytkownik bajkowe_trendy, gdzie nieprzerwanie utrzymujemy wysoką jakość obsługi klienta nagrodzoną statusem Super Sprzedawcy. 

Ogromnie zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, pozytywnym odbiorze społecznym i promowaniu firmy. Będziemy dokładać wszelkich starań by cele te osiągnąć w najbliższej przyszłości. Zapraszamy do współpracy. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium